top of page
bezK_edited.jpg

Proč my? 
Proč s Vámi?

taxen_LOGO PNG.png

SOUSTŘEĎTE SE NA TO, CO UMÍTE. STAROSTI O ÚČETNICTVÍ A DANĚ PŘENECHEJTE NÁM

o nás..

Jsme rodinná firma s vizí poskytovat účetní služby, které budou v nejvyšší kvalitě a za férové ceny.

vladan profil kulaty_edited.png
Vladan Kudláček, ředitel společnosti

Naše historie se začala psát v roce 2015, kdy jsem založil vlastní podnikání na shoptetu a řešil jsem, jak budeme vést účetnictví. První otázka byla, na koho se můžeme natolik spolehnout, aby jsme se mu svěřili do rukou? Měl jsem vlastně dvě možnosti, zaměstnat účetní, která o sobě tvrdila, že má spousty zkušeností a ví co a jak... Bohužel, opak byl pravdou. Druhá možnost byla taková, že si najmeme účetní firmu na kterou byl sice spoleh, ale neutáhli by jsme ji finančně.

Proto jsem zvolil možnost číslo tři. Budeme si účetnictví dělat sami. Naštěstí mám obrovské štěstí v naší hlavní účetní a mé ženě, která je účetní tělem i duší a svou práci miluje.

Za její osmi letou praxi vím, že pro ní není nic překážkou a se vším si poradí.

V účetnictví máme jasnou vizi

Víme co chceme a jdeme si za tím...

S našimi klienty navazujeme přátelské vztahy a dáváme jim maximální péči a pozornost. Chceme, aby věděli, že s jakýmkoliv problémem k nám mohou přijít a vždy si s ním poradíme. Samozřejmě nejsme supermani a nesežr.li jsme všechnu moudrost světa, ale co nevíme, zjistíme.

Chceme poskytovat komplexní službu, nejen ve vedení účetnictví, ale i v daňovém ( na kterém se usilovně pracuje a brzy bude v našem portfoliu), finačním a právním poradenství. Máme v kooperaci odborníky ve svých oborech a tak vše vyřešíme pod jednou střechou. Sám vím, že v podnikání není času nazbyt a proto co můžeme, tak vyřešíme za Vás a nebo poradíme, jak na to co nejefektivněji.

Zavolejte nebo napište

Pojďte do toho s námi a staňte se naším dalším spokojeným klientem

telefon taxen
bottom of page