top of page
budova účetní firmy taxen

Kdo jsme a co Vám nabízíme?

logo účetní kanceláře taxen

SOUSTŘEĎTE SE NA TO, CO UMÍTE. STAROSTI O ÚČETNICTVÍ A DANĚ PŘENECHEJTE NÁM

co nabízíme..

Jsi podnikatel a nebaví tě trávit hodiny nad účetnictvím?

Nech to na nás! Jsme parta účetních nadšenců, kteří se specializují na online účetnictví po celé ČR. Navíc se náš tým skládá z pravých profesionálů, kteří mají spoustu zkušeností v oboru.

Chceme být co nejvíce flexibilní a přizpůsobit se tvým potřebám. Máš nějaké složitější finanční otázky?

Neboj se a klidně nás kontaktuj. Rádi ti poradíme a pomůžeme najít nejlepší řešení.

A jestli máš strach o své údaje, tak u nás nemusíš, naše procesy a systémy jsou zabezpečené nejmodernějšími bezpečnostními technologiemi.

Náš tým je velmi profesionální a vždy se snažíme být vstřícní ke všem našim klientům.

Chceme být tvým spolehlivým partnerem v oblasti účetnictví. A nezapomeň, s námi získáš moderní a efektivní způsob řízení účetnictví, takže ušetříš čas a budeš mít větší přehlednost.

Tak neváhej a dej nám vědět, když potřebuješ pomoc s účetnictvím. Rádi tě přivítáme do naší účetní rodiny!

ceo účetní kancelář

Vladan 

CEO

Hlavni účetni

Bára

Hlavní účetní

účetni

David

IT / účetní

účetni

Martina

Účetní

kdo jsme...

Začátek naší historie se datuje do roku 2015, kdy jsem založil své vlastní podnikání na platformě Shoptet a musel řešit, jak bude budeme vést účetnictví. První otázkou bylo, na koho se budeme moci plně spolehnout, abychom mu mohli svěřit správu našich účetních záležitostí. Měl jsem na výběr dvě možnosti - zaměstnat účetní, která tvrdila, že má velké množství zkušeností a ví, co dělá, ale bohužel se ukázalo, že opak byl pravdou - nebo si najmout účetní firmu, na kterou bychom se mohli spolehnout, ale byla by pro nás finančně náročná.

Proto jsem zvolil třetí možnost - budeme si účetnictví řídit sami. Mám však obrovské štěstí, že mám ve své hlavní účetní svou vlastní manželku, která je účetní tělem i duší a miluje svou práci.

S osmiletou praxí vím, že pro ni není nic nemožné a vypořádá se s jakoukoliv překážkou, se kterou se setká."

Když jsme se pustili do účetnictví pro naše vlastní podnikání, uvědomili jsme si, jak složité je udržet se v této oblasti na špičce a jak mnoho účetních společností selhává. Nicméně, místo toho, abychom se vzdali, rozhodli jsme se soustředit se na to, co umíme nejlépe - účetnictví. Bylo to rozhodnutí, které nás dostalo tam, kde jsme dnes.

Díky naší zkušenosti a odbornosti jsme se stali lídry v oblasti účetnictví pro e-commerce a jsme hrdí na to, že jsme tisíce spokojených klientů pomohli k úspěchu a růstu jejich podnikání. Věříme, že účetnictví by nemělo být pro vaše podnikání břemenem, ale spíše klíčovým nástrojem, který vám umožní plně se soustředit na růst a rozvoj vašeho obchodu.

Proto jsme tu pro vás, abychom vám pomohli zvládnout účetnictví bez stresu a nejistoty. Naše služby jsou navrženy tak, aby vám umožnily maximalizovat zisk a minimalizovat náklady, ať už jde o účetnictví, daně nebo jiné finanční záležitosti.

Věřte nám, že jsme vás nezklamali v minulosti a nezklameme ani v budoucnosti. Jsme tady pro vás, abychom vám pomohli překonat jakékoli překážky, se kterými se můžete v oblasti účetnictví setkat. Kontaktujte nás dnes a uvidíte rozdíl, který můžeme udělat pro váš podnikání.

Zavolejte nebo napište

Pojďte do toho s námi a staňte se naším dalším spokojeným klientem

telefon taxen
bottom of page